Panpiş oyunları arasında yer alan Panpiş oyunları arasında yer alan Panpiş Yakala oyunu sadece farenizi kullanarak oynayabileceğimiz bir flash oyundur. Oyun, Hilal Cebeci ile resmi bir bağ içermez. Sadece panpiş fanları tarafından üretilmiş ve tüm panpişlere ithaf edilmiştir. Otel odasında sana özel panpiş fotoğrafı çekmeye hazır mısın?
Nasıl Oynanır?

Panpiş'in en iyi pozunu yakalamak için fare ile kamerayı hareket ettir. Fotoğrafı çekmek için farenin sol tuşunu kullan. Beş çekim şansını iyi değerlendir. Yalnız Panpiş'in koruması Cezmi Kalorifer'e dikkat et!


Panpiş oyunu hakkında yorum yazmak için tıklayın!

"/>
Reklam

Oyun yükleniyor...%

Panpişi Yakala

-
+

Panpişi Yakala

Panpişi Yakala

<a href="http://www.oyunana.com/panpis-oyunlari/" title="Panpiş Oyunları">Panpiş oyunları</a> arasında yer alan <a href="http://www.oyunana.com/panpisi-yakala.html" title="Panpiş Yakala Oyunu">Panpiş Yakala</a> oyunu sadece farenizi kullanarak oynayabileceğimiz bir flash oyundur. <a href="http://www.oyunana.com/" title="Oyunlar" target="_blank">Oyun</a>, Hilal Cebeci ile resmi bir bağ içermez. Sadece panpiş fanları tarafından üretilmiş ve tüm panpişlere ithaf edilmiştir. Otel odasında sana özel panpiş fotoğrafı çekmeye hazır mısın?<br /> Nasıl Oynanır?<br /> <p>Panpiş'in en iyi pozunu yakalamak için fare ile kamerayı hareket ettir. Fotoğrafı çekmek için farenin sol tuşunu kullan. Beş çekim şansını iyi değerlendir. Yalnız Panpiş'in koruması Cezmi Kalorifer'e dikkat et!</p><br /> <p><a href="http://blog.oyunana.com/panpis-oyunu.html" title="Panpiş Oyununa Yorum Yap" target="_blank">Panpiş oyunu hakkında yorum yazmak için tıklayın!</a></p>

Related Games

Reklam